Noclegi Brzegi, Brzegi, Poola
Kodumajutus sihtkohas Brzegi, Poola

Noclegi Brzegi

Noclegi Brzegi asub Brzegis, Bania termidest vaid 11 km kaugusel.

9,4Suurepärane · 120 arvustustBrzegi, Poola
  • Kuni 5 külalist
  • Tasuta Wi-Fi
  • Tasuta parkimine
  • Peretoad
01 / 08
Noclegi Brzegi, Brzegi, Poola – foto 3

Tere tulemast

Noclegi Brzegi

Noclegi Brzegi asub Brzegis, Bania termidest vaid 11 km kaugusel. Majutusruumidest avaneb vaade mägedele. WiFi-ühendus ja eraparkla kasutamine on tasuta. Zakopane raudteejaam jääb 17 km kaugusele. Kohapeal on ühisköök. Peretubadel on terrass.

Majutusruumides on lameekraaniga televiisor ning privaatne vannituba, kus on dušikabiin ja föön. Köögis on mikrolaineahi, röster ja külmkapp. Lisaks on olemas pliit, kööginõud, kohvimasin ja veekeetja. Kodumajutuse kõikides majutusruumides on voodipesu ja rätikud.

Majutusasutusel on grillimisvõimalusega aed ning läheduses saab suusatada ja rattaga sõita.

Zakopane veepark on kodumajutusest 18 km kaugusel ning Gubalowka mägi on 19 km kaugusel.

  • Parim asukoht: hiljuti külastanute poolt kõrgelt hinnatud (9,5)
  • Tasuta privaatne parkimine kohapeal
Sisseregistreerimine
Kell 14:00–22:00
Väljaregistreerimine
Kell 09:30–10:30

Majutus

Toad ja sviidid

Noclegi Brzegi pakub valikuks 5 toatüüpi.

Neljainimesetuba - Mäevaatega – Noclegi Brzegi

Neljainimesetuba - Mäevaatega

  • 2 üheinimesevoodit ja 1 lai kaheinimesevoodi
  • Kuni 4 külalist
  • 20 m²
  • Privaatne vannituba

The quadruple room provides a tea and coffee maker, a dining area, a balcony with garden views as well as a private bathroom featuring a walk-in shower. The unit offers 3 beds.

  • Tasuta tualetitarbed
  • Dušš
  • Tualett
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Pistikupesa voodi lähedal
  • + veel 22
Kolmeinimesetuba rõduga – Noclegi Brzegi

Kolmeinimesetuba rõduga

  • 3 üheinimesevoodit
  • Kuni 3 külalist
  • 14 m²
  • Privaatne vannituba

The triple room provides a tea and coffee maker, a dining area, a balcony with garden views as well as a private bathroom featuring a walk-in shower. The unit offers 3 beds.

  • Tasuta tualetitarbed
  • Dušš
  • Tualett
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Pistikupesa voodi lähedal
  • + veel 22
Neljainimesetuba rõduga – Noclegi Brzegi

Neljainimesetuba rõduga

  • 4 üheinimesevoodit
  • Kuni 4 külalist
  • 20 m²
  • Privaatne vannituba

The quadruple room offers a tea and coffee maker, a dining area, a balcony with garden views as well as a private bathroom boasting a walk-in shower. The unit has 4 beds.

  • Tasuta tualetitarbed
  • Dušš
  • Tualett
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Pistikupesa voodi lähedal
  • + veel 22
Väike kaheinimesetuba (double) – Noclegi Brzegi

Väike kaheinimesetuba (double)

  • 2 üheinimesevoodit
  • Kuni 2 külalist
  • 9 m²
  • Privaatne vannituba

Providing free toiletries, this double room includes a private bathroom with a walk-in shower and a hairdryer. The double room provides a tea and coffee maker, a dining area, a wardrobe, a flat-screen TV, as well as garden views. The unit offers 2 beds.

  • Tasuta tualetitarbed
  • Dušš
  • Tualett
  • Rätikud
  • Voodipesu
  • Pistikupesa voodi lähedal
  • + veel 21
Kahe magamistoaga apartement – Noclegi Brzegi

Kahe magamistoaga apartement

  • 1 lai kaheinimesevoodi, 2 üheinimesevoodit, 1 diivanvoodi
  • Kuni 5 külalist
  • 49 m²
  • Privaatne vannituba

This apartment includes 1 living room, 2 separate bedrooms and 1 bathroom with a walk-in shower and free toiletries. Guests will find a stovetop, a refrigerator, kitchenware and a microwave in the well-fitted kitchen. The apartment also features a barbecue. Boasting a balcony with garden views, this apartment also offers a tea and coffee maker and a flat-screen TV. The unit has 4 beds.

  • Tasuta tualetitarbed
  • Dušš
  • Köök
  • Tualett
  • Diivan
  • Puit- või parkettpõrand
  • + veel 29

Mugavused

Kõik, mida vajad

Läbimõeldud mugavused mõnusaks ja muretuks puhkuseks.

  • Tasuta parkimine
  • Tasuta Wi-Fi
  • Toad mittesuitsetajatele
  • Peretoad
  • Tee/kohvi valmistamise võimalus kõigis tubades

Kõik mugavused

Vannituba

  • Tualettpaber
  • Rätikud
  • Privaatne vannituba
  • Tualett
  • Tasuta tualetitarbed
  • Föön
  • Dušš

Magamistuba

  • Voodipesu
  • Riide- või seinakapp

Vaade

  • Aiavaade
  • Vaade

Õueala

  • Välikamin
  • Välimööbel
  • Grill
  • Grillimisvõimalus
  • Terrass
  • Aed

Köök

  • Ühisköök
  • Laste söögitool
  • Söögilaud
  • Kohvimasin
  • Puhastusvahendid
  • Röster
  • Pliit
  • Kuivati
  • Köögitarbed
  • Veekeetja
  • Mikrolaineahi
  • Külmkapp

Mugavused toas

  • Pistikupesa voodi lähedal
  • Riidepuu

Suusatamine

  • Suuskade hoiuruum

Lemmikloomad

Lemmikloomad on lubatud. Võidakse kohaldada lisatasu.

Tegevused

  • Rattasõit
  • Matkamine
  • Mängude tuba
  • Suusatamine

Elutuba

  • Einestamisnurk

Meedia ja tehnika

  • Lameekraaniga televiisor
  • Televiisor

Toit ja jook

  • Tee/kohvi valmistamise võimalus

Internet

WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja on tasuta.

Parkimine

Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).

  • Invaparkimine

Teenused

  • Ühine puhke-/telekatuba
  • Privaatne sisse-/väljaregistreerimine

Meelelahutus ja teenused peredele

  • Lauamängud/pusled

Üldine

  • Suitsetamiseks ettenähtud kohad
  • Kogu majutusasutus on suitsuvaba
  • Küte
  • Peretoad
  • Triikimisvõimalus
  • Toad mittesuitsetajatele

Puhkus ootab

Tunne end nagu kodus

Lõõgastu mugavalt ja avasta, mida pakub Brzegi.

Kontrolli saadavust

Asukoht

Kuidas meid leida

Majutuse asukoht meeldib eriti paaridele – nad on andnud sellele hindeks 9,6.

Aadress

Wierchowa 38, 34-532 Brzegi, Poola

Sisseregistreerimine kell 14:00–22:00

Väljaregistreerimine kell 09:30–10:30

Mis on lähedal

Lähedalasuvad kohad

  • Tatra National Park870 m
  • Tatrzański Park Narodowy8 km
  • Karczma9,7 km
  • Zespol Willi Stryjnia Podhalanska9,7 km
  • Poľovnícky Zámoček Hohenlohe11 km
  • Zespół Willowy13 km
  • Sala Zabaw dla Dzieci - Małpi Gaj16 km
  • Willa Góralka16 km
  • Willa Rialto18 km
  • Górski Ogród Botaniczny w Zakopanem im. Mariana Raciborskiego Polskiej Akademii Nauk18 km

Restoranid ja kohvikud

  • RestoranWanta2,6 km
  • RestoranKarczma u Wróbla3,1 km
  • RestoranSzymkówka3,2 km

Populaarseimad huviväärsused

  • Szymanowski Muzeum18 km

Looduse ilu

  • JärvMorskie Oko14 km
  • MäetippJahňací štít (2229m)13 km

Ühistransport

  • RongPoronin11 km
  • RongBiały Dunajec14 km

Lähimad lennujaamad

  • Poprad-Tatry lennujaam51 km

Lühimad hinnangulised vahemaad jalgsi või autoga. Tegelikud vahemaad võivad erineda.

Hea teada

Majareeglid

Reeglid ja praktiline teave sinu peatumiseks majutusasutuses Noclegi Brzegi.

Sisseregistreerimine

Alates 14:00 kuni 22:00

Sisseregistreerimisel tuleb külastajatel esitada kehtiv fotoga isikut tõendav dokument ja krediitkaart.

Pead majutusasutusele ette teada andma, millal saabud.

Väljaregistreerimine

Alates 09:30 kuni 10:30

Lapsed ja voodid

Laste majutamise reeglid

Teretulnud on igas vanuses lapsed.

12-aastastele ja vanematele lastele kehtivad selles majutusasutuses täiskasvanute hinnad.

Beebi- ja lisavoodite reeglid

Selles majutusasutuses pole laste- ja lisavoodid saadaval.

Vanusepiirangut ei ole

Sisseregistreerimisele ei kehti vanusepiirangut

Lemmikloomad

Lemmikloomad on lubatud. Võidakse kohaldada lisatasu.

Vaid sularaha

Selles majutusasutuses saab maksta vaid sularahas.

Suitsetamine

Suitsetamine ei ole lubatud.

Räägitavad keeled

poola

Oluline teave

  • Sisseregistreerimisel tuleb külastajatel esitada kehtiv fotoga isikut tõendav dokument ja krediitkaart. Palun pane tähele, et erisoovide täitmist ei saa alati tagada ja need täidetakse vastavalt võimalustele sisseregistreerimisel ning nende täitmisel võivad kehtida lisatasud.
  • Palume majutusasutusele Noclegi Brzegi oma eeldatav saabumisaeg ette teatada. Saad oma saabumise aja kirjutada broneeringu tegemisel erisoovide väljale või võtta majutusasutusega otse ühendust, kasutades selleks oma broneeringu kinnituses olevaid kontaktandmeid.
  • Enne saabumist on nõutud makse pangaülekandega. Majutusasutus võtab teiega juhiste edastamiseks pärast broneeringu tegemist ühendust.
  • Kui peatud majutusasutuses lastega, siis pane tähele, et majutusasutus on õiguslikult kohustatud lähtuma alaealiste kaitsmiseks mõeldud standarditest ning tegema kindlaks alaealiste isikud ja alaealiste suhte täiskasvanuga, kellega nad peatuvad.

KKK

Korduma kippuvad küsimused

Kõik, mida võiksid teada majutusasutuses Noclegi Brzegi peatumise kohta.

Millist hommikusööki pakub Noclegi Brzegi?+

Majutusasutuse Noclegi Brzegi hommikusöögi kohta teave puudub. Palun täpsusta seda otse majutusasutusest.

Milliseid tube saab majutusasutuses Noclegi Brzegi broneerida?+

Noclegi Brzegi pakub järgmisi toatüüpe: Neljainimesetuba - Mäevaatega; Kolmeinimesetuba rõduga; Neljainimesetuba rõduga; Väike kaheinimesetuba (double); Kahe magamistoaga apartement.

Mitu külalist mahub majutusasutusse Noclegi Brzegi?+

Majutusasutuse Noclegi Brzegi suurimasse toatüüpi mahub kuni 5 külalist.

Mis kell on majutusasutuses Noclegi Brzegi sisse- ja väljaregistreerimine?+

Sisseregistreerimine: Kell 14:00–22:00. Väljaregistreerimine: Kell 09:30–10:30.

Kas majutusasutuses Noclegi Brzegi on parkimisvõimalus?+

Tasuta privaatne parkimine on võimalik kohapeal (eelnev broneerimine ei ole vajalik).

Kas majutusasutuses Noclegi Brzegi on Wi-Fi?+

WiFi-ühendus on saadaval terves hotellis ja on tasuta.

Kas majutusasutuses Noclegi Brzegi on lemmikloomad lubatud?+

Lemmikloomad on lubatud. Võidakse kohaldada lisatasu.

Kui palju maksab peatumine majutusasutuses Noclegi Brzegi?+

Majutusasutuse Noclegi Brzegi hinnad sõltuvad sinu reisikuupäevadest ja toavalikust. Vaata praeguseid hindu ülal olevast kuulutusest.

Kas majutusasutuses Noclegi Brzegi on restoran?+

Majutusasutuses Noclegi Brzegi restorani ei ole märgitud. Söögikohti võib leida lähiümbrusest (Brzegi).

Milliseid mugavusi pakub Noclegi Brzegi?+

Noclegi Brzegi pakub: tasuta Wi-Fi, aiavaade, grill ja terrass.

Milliseid keeli majutusasutuses Noclegi Brzegi räägitakse?+

Majutusasutuse Noclegi Brzegi töötajad räägivad järgmisi keeli: poola.

Külaliste arvustused

Mida meie külalised ütlevad

9,4

Põhineb 120 külalise arvustusel

Personal
9,9 10-st
Mugavused
9,5 10-st
Puhtus
9,7 10-st
Hubasus
9,7 10-st
Hinna ja kvaliteedi suhe
9,7 10-st
Asukoht
9,5 10-st
Tasuta WiFi
9,5 10-st

“The owners were super helpful and kind to accommodate us in a very short notice. They always adapted themselves to meet our expectations, and they exceeded what was expected by us. The location is stunning! Amazing view of the mountains and the peaceful countryside. The room was super clean and comfortable. Highly recommended!”

M
MatiasÜhendkuningriik
Paar · august 2025

“Excellent location. We were just passing through but would love to have had more time. Just beautiful.”

D
DeanÜhendkuningriik
WITH_FRIENDS · juuni 2025

“We loved outside views of the mountains, high quality of the water, very kind and helpful owners, excellent quality of the rooms, bathroom, tasty milk, bread and jelly (live saveing after hiking) simple things making magical perfection.”

M
MarcinHolland
Pere · august 2024

“Idealnie”

M
MartynaPoola
Paar · oktoober 2026

“Super lokalizacja z pięknym widokiem, cisza i spokój. Przemiła i pomocna gospodyni. Możliwość wykupienia śniadania i obiadokolacje. Smaczne i nie do przejedzenia.”

A
AmiganPoola
Üksi reisija · august 2026

“Fenomenalnie”

B
BartłomiejPoola
Paar · juuli 2026

“Polecam wszystkim, którzy cenią sobie czystość i świetną atmosferę”

A
AnnaPoola
Paar · juuli 2026

“Lokalizacja - wszędzie blisko na stoki narciarskie. Termy Bukovina 5 min samochodem. Zakopane 20 min, Skywalk 20 min. Bardzo mili gospodarze.”

B
BielaPoola
WITH_FRIENDS · veebruar 2026

Sinu teekond algab siit

Alusta oma puhkust

Koge, mida pakub Noclegi Brzegi. Kindlusta parim hind ja naudi unustamatut puhkust.

Broneeri kohe

Parima hinna garantii